KONTAKT

RECEPCJA

BIURO

+48 748 311 250

biuro@globgranit.pl

Kościuszki 95
58-250 Pieszyce

NIP 882 121 66 91
REGON 891025560

Hurtownia Grabówno

Grabówno 54
89-350 Miasteczko Krajeńskie
+48 791 111 222
grabowno@globgranit.pl

Hurtownia Ostrowiec Świętokrzyski

ul. Kilińskiego 22H
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
+48 605 120 122
ostrowiec@globgranit.pl

Kopalnia Strzegom

Żółkiewka 64
58-150 Strzegom
+48 74 855 13 95
strzegom@globgranit.pl

Zakład Pieszyce

ul. Kościuszki 95
58-250 Pieszyce
+48 748 311 250
biuro@globgranit.pl

Hurtownia Kędzierzyn Koźle

ul. Wandy 16
47-206 Kędzierzyn-Koźle
+48 515 615 008
kedzierzyn@globgranit.pl

Hurtownia Bytom

ul. Węglowa 25
41-902 Bytom
+48 605 451 123
bytom@globgranit.pl

Hurtownia Kraków

Aleksandrowice 144
32-080 Zabierzów
+48 501 973 020
krakow@globgranit.pl

Hurtownia Rzeszów

Przysiółek Tłoki
37-124 Kraczkowa
+48 791 111 333
kraczkowa@globgranit.pl

FINANSE

ksiegowosc@globgranit.pl

Konto do wpłat PLN
97 1240 1473 1111 0010 8843 4222
Bank Pekao S.A.
FAKTORING
81 1240 2470 1111 0000 3221 8945
Bank Pekao S.A.
Konto do wpłat EURO
12 1240 1473 1978 0010 8843 5955
SWIFT CODE: PKOPPLPW
Bank Pekao S.A.

SPRZEDAŻ HURTOWA PŁYT

PŁYTY HURT

Kamil Maliszewski

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

+48 516 192 583

kamil@globgranit.pl

Marcin Kaczorowski

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

+48 512 136 678

marcin.kaczorowski@globgranit.pl

HURTOWNIE

HURTOWNIE

HURTOWNIA

Piława Dolna

+48 885 616 144

adam.mazur@globgranit.pl

Spacerowa 3a
58-241 Piława Dolna

HURTOWNIA

Kraków

+48 501 973 020

krakow@globgranit.pl

Aleksandrowice 144
32-080 Zabierzów

HURTOWNIA

Kędzierzyn-Koźle

+48 515 615 008

kedzierzyn@globgranit.pl

ul. Wandy 16
47-206 Kędzierzyn-Koźle

HURTOWNIA

Grabówno

+48 791 111 222

grabowno@globgranit.pl

Grabówno 54
89-350 Miasteczko Krajeńskie

HURTOWNIA

Rzeszów

+48 791 111 333

rzeszow@globgranit.pl

Przysiółek Tłoki
37-124 Kraczkowa

HURTOWNIA

Bytom

+48 605 451 123

bytom@globgranit.pl

ul. Węglowa 25
41-902 Bytom

HURTOWNIA

Ostrowiec Świętokrzyski

+48 605 120 122

ostrowiec@globgranit.pl

ul. Kilińskiego 22H
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

WYDOBYCIE

WYDOBYCIE

KOPALNIA

Strzegom

+48 748 551 395

strzegom@globgranit.pl

Żółkiewka 64
58-150 Strzegom
NIP 884 265 58 00

POMNIKI

POMNIKI

WYSTAWA

Piława Dolna

+48 535 272 272

pilawa@globgranit.pl

Główna 24
58-241 Piława Dolna

WYSTAWA

Opole

+48 600 100 155  /  +48 603 313 312

opole@globgranit.pl  /  opole2@globgranit.pl

Cmentarna 10
45-834 Opole

POLEGAMY NA

Hurtownie

Sprawdź gdzie naszemu materiałowi do Ciebie najbliżej i odbieraj zakupy wygodnie z wybranej hurtowni